Vymeňte vašu starú dlažbu za prírodný kamenný koberec 

Akú dlažbu zvoliť okolo bazéna?

Obstarávate bazén a neviete, aký povrch okolo neho zvoliť alebo vám stávajúci povrch okolo bazéna nevyhovuje?

Kamenný koberec vytvorí okolo vášho bazénu celistvý, bezproblémový, ľahko čistiteľný a bezpečný povrch.

 

Užite si chôdzu naboso

V letných mesiacoch je nepríjemné chodiť naboso po rozpálenej dlažbe či betóne od celodenného svitu slnka. To sa vám pri povrchu z kamienkových oblázkov nestane. Medzi jednotlivými kamienkami sú miniatúrne medzery, preto sa kamienkový koberec toľko nenahrieva. Navyše sú riečne kamienky aj mramorové kamienky zaoblené, preto je chôdza naboso po ňom veľmi príjemná a prirodzená.

  

Chráňte svoje deti pred úrazmi pri bazéne

Deti kúpanie milujú a užívajú si ho ako to len ide. To sa nezaobíde bez striekania vody všade okolo bazénu. Pokiaľ máte pri bazéne položenú dlažbu, voda nemá kam odtiecť, tvoria sa mláky a hrozí úraz pošmyknutím. U kamenného koberca toto riziko nehrozí, pretože voda skrz priepustný povrch pretečie.

 

Uľahčite si údržbu povrchu pri bazéne

Z hľadiska hygieny je tento povrch úplne unikátny. Nemusíte čistiť škáry ako u dlažby, v ktorých sa navyše usadzujú baktérie. Nečistoty z kamenného koberca jednoducho zmyjete prúdom vody pomocou záhradnej hadice alebo tlakového čističa bez toho, aby sa tvorili kaluže. Kamienková podlaha je odolná voči chlóru a chemikáliám, ktoré bežne používate na upratovanie i proti mechanickému poškodeniu, takže sa nemusíte obávať, že ju čistením poškodíte.

 

 


13. júl 2015
5 rokov, 10 mesiacov