Potrebujete poradiť?
+420 778 738 745   (Po – Pá: 8 – 12; 12.30 – 15.30)

Kamenný koberec pomer CENA / KVALITA

Kamenné koberce NATURESTONE patria do kategórie k cenovo dostupným kamenným kobercom na trhu. Našou prioritou je vždy spokojnosť zákazníka, preto sa snažíme, aby predovšetkým rozhodovala kvalita nad cenou. 

V ceně kamenných kobercov NATURESTONE sú vždy uvádzané kamienky (mramorové, riečne) + spojivo (interiér, exteriér) podla miesta aplikácie kamenného koberca. Cena kamenných kobercov sa može lišiť hneď v niekolkých prípadoch. Hlavnými faktormi bývajů predovšetkým výber kamienka (mramorový, riečny), umiestnenie kamenného koberca (interiér, exteriér), aplikovaná vrstva (väčšinou pri nerovných podkladoch), na použitom príslušenstve (lišty, penetrácia podkladu, gélovanie) alebo tiež záleží na tom, či chcete kamenný koberec s odbornou realizáciou alebo nie. 


I iných predajcov kamenných kobercov často nájdete na popredných pozíciach lacnějšie kamenné koberce, ale tu je velmi doležité poriadne sa informovať o množstve a tiež vrstve kamenného koberca, ktorú za túto cenu zakúpite (položíte). Od tejto informácie zistíte, či pomer cena / kvalita je srpávna. V prípade, že sa rozhodnete položiť kamenný koberec sami alebo máte šikovněho remeselníka, radi Vám pomožeme s výberom kamienku, príslušenstvom či postupom. Všetok náš sortiment kamenných kobercov NATURESTONE nájdete tu. 


Pokial zvolíte variantu realizácie našimi odborníkmi, vytvoríme Vám cenovú ponuku na mieru. Stačí nám len zaslať e-mail s rozmermi miesta, kde chcete kamenný koberec položiť, fotografie, ako teraz vyzerá podklad a miesto určenia pokládky, a taktiež Vami vybraný kamenný koberec NATURESTONE (mramový, riečny) - obchod@nature-stone.cz


Nenechajte si prekĺznuť medzi prsty