Potrebujete poradiť?
+420 777 807 813   (Po – Pá: 8 – 12; 13 – 16)

Kamenný koberec pomer CENA / KVALITA

23. května 2023

Kamenné koberce NATURESTONE patria do kategórie k cenovo dostupným kamenným kobercom na trhu. Našou prioritou je vždy spokojnosť zákazníka, preto sa snažíme, aby predovšetkým rozhodovala kvalita nad cenou. 

Štýlový a trvanlivý výber pre Vašu podlahu

23. května 2023

Kamenné koberce Naturestone sú populárnou volbou pre tých, ktorí hladajú podlahovinu s vysokou kvalitou a odolnosťou. Kamenné koberce sú vyrobené z prírodných materiálov, ako sú reične a mramorové kamienky, ktoré sú k dispozici v roznych velkostiach, tvaroch a farbách. V tomto článku sa pozrieme na výhody kamenných kobercov Naturestone a ako ich správne pokladať.

Ako opraviť kamenný koberec

22. května 2023

Kamenný koberec sa vyznačuje okrem iného vysokou odolnosťou, napriek tomu može dojsť k jeho poškodeniu. V dnešnom článku vám priblížime, ako opraviť kamenný koberec.

Kam kamenný koberec položiť

22. května 2023

Omrzela vás klasická dlažba a hľadáte niečo nevšedné? Univerzálnu pokládku, ktorú môžete využiť ako v exteriéri, tak v interiéri? Túto vlastnosť spĺňa kamenný koberec. Pozrime sa na jeho využitie a úpravu lôžka na pokládku kamienkového koberca.

Kamenný koberec na balkón alebo terasu

22. května 2023

Pripomína váš balkón všetko možné, len nie útulné miesto na odpočinok a plánujete jeho renováciu? S kamenným kobercom sa stane balkón každodenne vyhľadávaným miestom.

Nenechajte si prekĺznuť medzi prsty