Potrebujete poradiť?
+420 778 738 745   (Po – Pá: 8 – 12; 12.30 – 15.30)

Štýlový a trvanlivý výber pre Vašu podlahu

Kamenné koberce Naturestone sú populárnou volbou pre tých, ktorí hladajú podlahovinu s vysokou kvalitou a odolnosťou. Kamenné koberce sú vyrobené z prírodných materiálov, ako sú reične a mramorové kamienky, ktoré sú k dispozici v roznych velkostiach, tvaroch a farbách. V tomto článku sa pozrieme na výhody kamenných kobercov Naturestone a ako ich správne pokladať.

Hlavná výhoda kamenného koberca 

Jednou z hlavných výhod kamenných kobercov Naturestone je ich trvanlivosť. Kamenné koberce dú velmi odolné proti opotrebovaniu, poškrabaniu a prasknutiu, čo z nich robí ideálnu volbu pre obklasti s vysokou záťažou. Jedná sa predovšetkým o miesta v exteriéri ako sú napríklad chodníky, príjazdové cesty, terasy, balóny, vonkajšie schodiská, altány aj okolie bazénov. Svoje miesto majú aj v interiéri, kde sa pokladajú prevažne do chodby, kuchyne, kúpelnne, WC, vstupnej haly alebo do garáží. Kamenné koberce Naturestone vyžadujú minimálnu údržbu, přetože sú lahko čistitelné a odolné voči vode a škvrnám. 


Estetická hodnota kamenného koberca

Ďalšou výhodou kamenného koberca Naturestone je ich estetická hodnota. Kamenné koberce sú k dispozicii v širokej škále farieb, textúr a vzorov, preto možete lahko nájsť štýl, ktorý zodpovedá Vášmu vkusu a dizajnovým potrebám. Tieto kamenné koberce taktiež dodávajú prirodzený a elegantný vzhlad Vášmu domu. 


Pri realizáci možete ušetriť na nákladoch, pretože kamenné koberce Naturestone sú velmi jednoduché na pokládku. 

Nenechajte si prekĺznuť medzi prsty